کامیون های برتر جهان

معرفی ۱۰ کامیون قدرتمند و برتر جهان

DAF XF 530

XF 530 چهار محوره ۱۰ مورد برتر از قویترین کامیون های موجود در بازار را باز می کند. با کشش ۸۰ تن ، موتور MX-13 با گیربکس ۱۲ سرعته TraXon و گشتاور ۲۶۰۰ نیوتن متر در ۱۰۰۰ تا ۱۴۲۵ دور در دقیقه ، XF مدل برتر شرکت کامیون هلندی است.

 

Kenworth W990

یکپارچهسازی با سیستمعامل در خارج ، مدرن در داخل: Kenworth W990 ترکیبی از ویژگی های لوکس و کیفیت بالا با قابلیت اطمینان بالا است. این بینی بلند با داشتن موتور ۱۲٫۹ لیتری PACCAR MX-13 ، قدرت ۵۶۵ اسب بخار نیرو می بخشد و حمل و نقل بارهای سنگین را بسیار آسان می کند.

 

IVECO S-WAY

با داشتن موتور دیزل Cursor 13 ، ۵۷۰ اسب بخار از ظرفیت ۱۲٫۹ لیتر و گشتاور ۲۵۰۰ نیوتن متر در ۱۰۰۰ تا ۱۶۰۵ دور در دقیقه ، Iveco S-Way رتبه ۸ را در بین سوپر کامیون ها دارد.

 

اسکانیا R 580

Scania R 580 از موتور ۱۶٫۴ لیتری ۵۸۰ اسب بخار بهره می برد و با ۲۹۵۰ نیوتن متر در ۱۰۰۰ تا ۱۳۵۰ دور در دقیقه از بزرگراه پایین می رود. شماره شانس ما هفت غول کامیون است.

 

پیتربیلت ۳۸۹  / Peterbilt 389

یکی از بزرگترین کامیون ها در بین کامیون های آمریکایی: از ۱۴٫۹ لیتر دیزل ، پیتربیلت ۵۹۰ اسب بخار افتخار می کند و بنابراین شایسته است که در رده ششم ده کشور برتر ما قرار بگیرد.

 

مرسدس اکتروس ۱۸۶۳ / Mercedes Actros 1863

ستاره آلمانی ما از جنوب! ۶۲۵ اسب بخار از شش سیلندر و ظرفیت ۱۵٫۶ لیتر. مرسدس بنز Actros 1863 Swabian با گشتاور ۳۰۰۰ نیوتن متر در ۱۱۰۰ دور در دقیقه می درخشد و بنابراین در رتبه ۵ در رده بندی ما قرار دارد.

 

MAN TGX 18.640

یک موتور ۶ سیلندر درون خط D38 ، ظرفیت ۱۵٫۵ لیتر ، گشتاور ۳۰۰۰ نیوتن متر و ۶۴۰ اسب بخار – این MAN TGX 18.640 و همچنین شماره ۴ ما در این رده بندی است.

 

اسکانیا R 730 /  Scania

قوی ، قوی تر ، اسکانیا! این ابرخودرو یکی از قدرتمندترین کامیون های موجود در بازار است: هشت سیلندر ، ظرفیت ۱۶٫۴ لیتر ، ۷۳۰ اسب بخار قدرت و ۳۵۰۰ نیوتن متر گشتاور.

 

ولوو Volvo FH 16 750

زیبایی در بیرون ، جانوری در داخل: با ۲۰ اسب بخار اضافی ولوو FH 16 750 حتی از Scania R 730 قدرتمندتر است. ۶ سیلندر ، ظرفیت ۱۶٫۱ لیتر و گشتاور ۳۵۵۰ نیوتن متر در ۱۰۵۰ تا ۱۴۰۰ دور در دقیقه واجد شرایط هستند. ولوو به عنوان یکی از قدرتمندترین کامیون های سری تولید شده در جهان و به همین دلیل شماره ۲ در رتبه بندی ما قرار دارد.

 

شوالیه آهنی ولوو  /   Volvo Iron Knight

وای! ۴٫۵ تن وزن ، اما از ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت تنها در ۴٫۶ ثانیه. تنها ولوو آهنین نایت قادر است این را به لطف ظرفیت ۱۲٫۸ لیتری ، موتور شش سیلندر درون خط D13 ، گشتاور ۶۰۰۰ نیوتن متر و ۲۴۰۰ اسب بخار افتخار مدیریت کند. شوالیه آهنی مقام اول را در ده تیم برتر ما بدست می آورد و آن را پادشاه جاده و یک غول کامیون واقعی می کند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *